Domů Blog

Bezplatné testování elektrokol v rámci Týdne mobility

07
ZÁŘ

Bezplatné testování elektrokol v rámci Týdne mobility

Autor: Kopecký Lukáš

Dovolujeme si Vás pozvat na testovací akci zaměřenou na elektrokola různých typů a značek, která se uskuteční v rámci litomyšlského „Týdne mobility“. Testování bude probíhat ve všedních dnech 16. – 18. a 21. – 22. září 2020 na Smetanově náměstí v Litomyšli vždy od 10 do 17 hodin. V sobotu 19. září bude možno elektrokola zkoušet od 8 do 15 hodin. Budou k dispozici elektrokola renomovaných českých značek AUTHOR, 4EVER, AGOGS a LOVELEC.

Bezplatné testování elektrokol v rámci Týdne mobility

Na testovací dráze přímo na náměstí bude možné vyzkoušet horská, crossová i městská elektrokola s různými systémy pohonu. Po dohodě bude možná i delší společná vyjížďka se zkušeným instruktorem, který zodpoví veškeré otázky týkající se elektrokol. V případě zájmu rovněž nabídne nejvhodnější elektrokolo pro konkrétní použití, poradí se správnou velikostí rámu či osvětlí rozdíly mezi systémy pohonu. Doporučí též vhodnou kapacitu baterie a poradí jak se o elektrokolo starat.

Akce je určena pro všechny zájemce, kteří uvažují o zakoupení elektrokola a chtějí se o tomto progresivně se rozvíjejícím dopravním prostředku dozvědět co nejvíc. Prodeje elektrokol jako alternativy k autům či veřejné dopravě stále stoupají, a to nejen u nejstarších generací. Použití je vhodné nejen jako dopravní prostředek (např. do zaměstnání), ale zároveň je možné sportovní typy elektrokol využít na cykloturistiku. Dopomoc elektromotoru ocení nejen starší lidé, ale i osoby se zdravotním omezením nebo nižší fyzickou kondicí. Pokud se chcete o této problematice dozvědět co nejvíce, zkušení odborníci Vám na místě poradí a zodpoví všechny otázky.

Testování je bezplatné, pouze je nutné k testu předložit 2x doklad totožnosti (občanský a řidičský průkaz, cestovní pas, kartičku pojišťovny apod.). Finanční záloha nebude vyžadována. Účastníci testovací akce obdrží rovněž slevovou kartičku, kterou mohou uplatnit při nákupu elektrokola v Domě sportu Stratílek.

Více informací na www.stratilek.cz nebo https://www.facebook.com/dumsportu.stratilek/

Bezplatné testování elektrokol v rámci Týdne mobility - 0
Zobrazit více aktualit