Domů Blog

Dům sportu Stratílek - historie, současnost a představení kolektivu

13
ČVN

Dům sportu Stratílek - historie, současnost a představení kolektivu

Autor: Kopecký Lukáš

Pro kola ke Stratílkovi se chodí již více než 32 let. Za tuto dlouhou dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností v oboru. Velice si zakládáme i na našem personálu, který se skládá z aktivních sportovců (většinou cyklistů), což je velká výhoda. Díky tomu doporučují jen to, co mají sami vyzkoušené a co opravdu funguje.

Dům sportu Stratílek - historie, současnost a představení kolektivu

Pohled do historie

V historii firmy můžeme nalézt mnoho významných událostí, např. rozšíření do dalších poboček nebo velkoobchodní prodej kol a doplňků značky Author. Hubert Stratílek vytvářel obchodní síť prodejců Author a vedl velkoobchody v Litomyšli, Olomouci a Jihlavě. Pokud jste si v období let 1993 - 2012 zakoupili kolo AUTHOR nebo nějaký doplněk na kolo této značky, například v Pardubickém, Královéhradeckém, Olomouckém, Jihomoravském kraji nebo na Vysočině, můžete se 100% spolehnout na to, že kola byla z velkoobchodů, které vedl Hubert Stratílek společně s manželkou Hankou.

Cyklo Stratílek také podporoval sportovní akce, např. známý MTB závod Cyklo Maštale, v současné době pak pořádá především oblíbený triatlon Decimuž. Jeho vlastní cyklistický oddíl vychoval desítky úspěšných cyklistů. Pořádá i společné vyjížďky se zákazníky a podporovateli a testovací akce na kola i lyže.

Současnost a budoucnost

V současné době vede rodinnou firmu dcera zakladatele paní Veronika Samková Stratílková, která je s firmou spjata od dětství. Aktuálně fungují dvě pobočky – Cyklo Stratílek Litomyšl a Cyklo Stratílek Hradec Králové. Všichni zaměstnanci procházejí každoročně odbornými kurzy a školeními. Personál se skládá z aktivních sportovců, většinou cyklistů, což je velká výhoda. Díky tomu doporučují zákazníkům jen to, co mají sami vyzkoušené a vědí, co opravdu funguje. Zákazníkovi mohou být velmi nápomocní, protože se dokáží vcítit do potřeb každého vášnivého cyklisty.

Firma se dívá i do budoucnosti. Inovuje a sleduje trendy, aby byla i v dalších letech vnímána jako síť erudovaných cyklistických prodejen s odborným personálem, širokou nabídkou a hlavně skladovou zásobou kol, elektrokol, cyklistických dílů, doplňků a oblečení. Jako prodejna, kde si na své přijde opravdu každý, jak ostřílený bajker, rekreační jezdec, cykloturista, milovník trailů, nadšenec pro gravel, tak i rodiny s dětmi nebo zájemci o stále populárnější elektrokola. Zkušení mechanici firmy si poradí s opravou každého kola i elektrokola, disponují dílnou vybavenou vším potřebným specializovaným nářadím a každoročně absolvují mnoho školení o novinkách, které přináší technologický vývoj. V zimě se věnují i servisu lyží a snowboardů

Náš tým aneb lidé okolo kol, kteří tu jsou pro Vás

Rádi bychom Vám představili náš tým. Většina z našich zaměstnanců pracuje u Stratílka již mnoho let a zákazníci vždy ocení jejich profesionální přístup, znalosti a také lidskost se kterou k nim přistupují. Nové zákazníky rádi přivítají a stálé zákazníky si dobře pamatují a navazují na jejich přání a potřeby.

Dnes Vám představíme Lukáše, který ve firmě pracuje již více než 15 let.. Mezi jeho hlavní koníčky patří právě jízda na kole. V posledních letech se specializuje na MTB závody všeho druhu, od krátkých XC až po delší maratony a bikepackingové akce. Díky dlouholetým zkušenostem a pravidelnému tréninku (včetně každodenního dojíždění 20 km do práce) se mu daří umisťovat na stupních vítězů ve své kategorii. Cyklistika není jen jeho hobby, ale i jeho životní styl, ve volných chvilkách čte nejnovější zajímavosti ze světa tohoto krásného sportu, sleduje nejnovější trendy a vývoj v cyklistice. Díky těmto znalostem Vám právem může být vždy nápomocen s jakýmkoliv dotazem či problémem.

V blízké době Vás seznámíme s jeho přípravou na extrémní závod 1000miles Adventure, kterého se zúčastní. Přineseme Vám i další informace a zajímavosti z průběhu tohoto populárního podniku. Díky jeho postřehům a zkušenostem si budete moci lépe představit, co takový závod obnáší a jak se na něj nachystat.

Zobrazit více aktualit