Domů Blog

Půjčovna ferratových setů Singing Rock

31
KVĚ

Půjčovna ferratových setů Singing Rock

Autor: Kopecký Lukáš

FERRATA PACKET - set obsahující vybavení  pro dospělé i děti

Půjčovna ferratových setů Singing Rock

Barevně sladěný a velmi lehký set základního vybavení na ferraty obsahuje:

TLUMIČ PÁDU PHARIO PALM

Tlumič pádu pro zajištěné cesty s ergonomicky tvarovanými Keylock karabinami typu „K” pro pohodlnou manipulaci, nabízející rovněž centrální oko pro odsednutí. Určeno pro široké spektrum uživatelů díky velkému rozpětí hmotnosti.

Přehledná indikace pádu na jeden pohled odhalí, zda byl tlumič již aktivován a je tak potřeba jej vyměnit. Brzda má barevně odlišená ramena pro přehlednější manipulaci. Vhodné pro použití na via ferraty a do lanových parků.

SEDACÍ ÚVAZEK TOP

Zcela nastavitelný úvazek Top je vhodný jak na umělé stěny, tak na ledovcové a horské tůry či via ferraty. Díky absenci polstrování pasu a nohaviček je velmi lehký a skladný. Nové spony Rock&Lock zjednodušují použití úvazku a usnadňují manipulaci při převlékání a přezouvání.

HOROLEZECKÁ PŘILBA PENTA

Pro svou pohodlnost a lehkou konstrukci je ideální pro sportovní lezení ale i pro tradiční lezení, pohyb a lezení v horách i na via ferratách. Díky její nízké hmotnosti ji na sobě téměř neucítíte a zachováte si lehkou hlavu i v náročných lezeckých situacích.

Netradičně řešené nastavení na téměř každou velikost hlavy je řešeno pomocí pásků, které upravíte i v rukavicích. Vyzkoušeno.

Ceník:

  • 1-3 dny: 140 Kč/den
  • 4 a více dní: 100 Kč/den
  • vratná záloha: 2000 Kč

 

Půjčujeme:

Zobrazit více aktualit