cyklo: 606 613 399 sport: 606 646 436

zavřít
zavřít

Pojďte hledat Craftovník

Pojďte hledat Craftovník hlavička

Co je to Craftovník?
Dávno pradávno před 40 lety daleko na severu v drsných podmínkách vyrostl strom Craftovník. Divoká bouře a silný vítr zanesly jedno jeho semínko až k nám do Litomyšle. To tehdy, před 25 lety, našli Stratílkovi a zasadili. Díky každodenní péči ze semínka vyrostl zdravý strom.

Dům sportu Stratílek letos slaví 25 let od založení firmy a jako dárek odtajní, kde Craftovník roste. I ty můžeš získat jeho podivuhodné plody! Jak na to?
Stačí sledovat tento web, facebook Domu sportu Stratílek, případně facebook Růžoffky v běhu. Každý den zde budeš dostávat indicie, kde a kdy začne hon za plody Craftovníku.

Pamatujte, kdo dřív přijde (doběhne ke Craftovníku), ten dřív mele a Craftovník nevydá víc než 40 plodů.
Sleduj nás, trénuj běh i bystrou mysl a tričko Craft bude tvé.

Těšíme se na vás!

Dům sportu Stratílek
 

První indicie

 
Odtajňujeme, kde hon za plody Craftovníku odstartuje - před firmou, která prodává sportovní vybavení a slaví letos 25 let výročí od založení. Sídlí na Smetanově náměstí v Litomyšli. Sportovci ji znají, jako své boty :-)
 

Druhá indicie

Craftovník je listnatý strom, který neroste přímo v Litomyšli, ale v jejím nejbližším okolí. Indicie tě k němu poměrně spolehlivě navedou.

Zítra v 18:00 startujeme! Od pondělí tušíš odkud - od Domu Sportu Stratílek - Smetanovo nám.91, Litomyšl. Indicie během závodu tě dovedou ke Craftovníku. Plody Craftovníku právě dozrály.

Pojďte hledat Craftovník

Nevíte si rady
zeptejte se odborníka

Cyklo +420 606 613 399
cyklo@stratilek.cz
   
Sport +420 606 646 436
sport@stratilek.cz

 

Naše pobočky

Anketní otázka

Novinky e-mailem

Chcete mít stále aktuální přehled z dění v našem obchodu nebo o pořádaných akcích? Přihlaste se zdarma k odběru e-mailem!

zavřít

Dárek pro Vás
sleva na příští nákup 125 Kč
Zadejte e-mail a ihned získáte slevu.
Nabídka je exkluzivní, již se nebude opakovat.

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a slevových akcích.