Nabídka práce

Společnost Dům sportu Stratílek s.r.o. přijme do svého týmu pracovníka na pozici:

Prodavač jízdních kol a cyklodoplňků – na pobočce Polička

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků
  • příprava zboží k prodeji
  • vystavování a doplňování zboží
  • objednávání zboží
  • práce na pokladně

Požadavky:

  • komunikativnost, aktivita, spolehlivost, pozitivní přístup
  • příjemné vystupování a chování, bezúhonnost
  • kladný vztah ke sportu a cyklistice (dobrá znalost sortimentu v oboru jízdních kol a cyklodoplňků výhodou)
  • ochotu učit se novým věcem
  • smysl pro práci v kolektivu
  • základní znalost práce s PC
  • středoškolské vzdělání s maturitou, případně výuční list
  • zkušenost v obchodě vítána

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy
  • možnost dalšího sebevzdělávání v oboru (účast na školeních)
  • práci na plný pracovní úvazek
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Místo výkonu práce: Polička, Vrchlického 127
Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na personalni@stratilek.cz