cyklo: 606 613 399 sport: 606 646 436

zavřít
zavřít

O nás

Vítáme Vás v Domě sportu Stratílek,

děkujeme, že jste navštívili webové stránky jedné z největších prodejen cyklistiky a sportu v České republice a věříme, že se v našem e-shopu budete cítit příjemně.

Dům sportu Stratílek Litomyšl je kamenná prodejna s bezmála 25letou historií a pobočkami v Hradci Králové a Poličce. Nabízí vybavení pro všechny sporty, vysoce kvalifikovaný personál Vám dokáže poradit a vybrat to nejlepší zboží.

Nejsme pouhý tuctový e-shop, jakých naleznete stovky, jsme vysoce specializovaný a bohatou historií pyšnící se zavedený a stále se rozvíjející obchod s tisícovkami položek zboží skladem. Všichni prodavači a mechanici prochází mnoha školeními a odbornými kurzy a jsou vždy ochotni poradit s jakýmkoliv problémem či požadavkem.

Pro věrné zákazníky nabízíme vlastní slevový systém. Pořádáme rovněž mnoho testovacích akcí na kola i lyže, kde si můžete před nákupem vybrané zboží zdarma vyzkoušet. Ve spolupráci s naším sportovním klubem organizujeme sportovní akce pro širokou veřejnost, např. populární triatlonový závod Decimuž.

Těšíme se na setkání s Vámi na našich prodejnách. Pokud chcete nakupovat v pohodlí domova, věříme, že si oblíbíte náš nový e-shop -při nákupu zboží přes internet možnost dopravy a vyzvednutí zboží zdarma na jednotlivých pobočkách v Litomyšli, Hradci Králové či Poličce.

Nakupujte tam, kde je největší výběr a nejlepší ceny.

  

 

Nevíte si rady
zeptejte se odborníka

Cyklo +420 606 613 399
cyklo@stratilek.cz
   
Sport +420 606 646 436
sport@stratilek.cz

 

Naše pobočky

Anketní otázka

Novinky e-mailem

Chcete mít stále aktuální přehled z dění v našem obchodu nebo o pořádaných akcích? Přihlaste se zdarma k odběru e-mailem!

zavřít

Dárek pro Vás
sleva na příští nákup 125 Kč
Zadejte e-mail a ihned získáte slevu.
Nabídka je exkluzivní, již se nebude opakovat.

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a slevových akcích.