O nás

Vítáme Vás v Domě sportu Stratílek,

děkujeme, že jste navštívili webové stránky jedné z největších prodejen cyklistiky a sportu v České republice a věříme, že se v našem e-shopu budete cítit příjemně.

Dům sportu Stratílek Litomyšl je kamenná prodejna s bezmála 25letou historií a pobočkami v Hradci Králové a Poličce. Nabízí vybavení pro všechny sporty, vysoce kvalifikovaný personál Vám dokáže poradit a vybrat to nejlepší zboží.

Nejsme pouhý tuctový e-shop, jakých naleznete stovky, jsme vysoce specializovaný a bohatou historií pyšnící se zavedený a stále se rozvíjející obchod s tisícovkami položek zboží skladem. Všichni prodavači a mechanici prochází mnoha školeními a odbornými kurzy a jsou vždy ochotni poradit s jakýmkoliv problémem či požadavkem.

Pro věrné zákazníky nabízíme vlastní slevový systém. Pořádáme rovněž mnoho testovacích akcí na kola i lyže, kde si můžete před nákupem vybrané zboží zdarma vyzkoušet. Ve spolupráci s naším sportovním klubem organizujeme sportovní akce pro širokou veřejnost, např. populární triatlonový závod Decimuž.

Těšíme se na setkání s Vámi na našich prodejnách. Pokud chcete nakupovat v pohodlí domova, věříme, že si oblíbíte náš nový e-shop -při nákupu zboží přes internet možnost dopravy a vyzvednutí zboží zdarma na jednotlivých pobočkách v Litomyšli, Hradci Králové či Poličce.

Nakupujte tam, kde je největší výběr a nejlepší ceny.

LITOMYŠL

Smetanovo náměstí 91
725 921 985
prodej@stratilek.cz

Hradec Králové

Bratří Štefanů. 567/29
601 379 902
cyklohk@stratilek.cz

Polička

Vrchlického 127
461 722 268
cyklo.stratilek@policka.cz