Kategorie

Velikost rámu

Velikost (výška postavy)

Dostupnost

Elektrokola pro seniory

Patříte mezi aktivní seniory a chcete dál provozovat oblíbený sport? Nebo jen potřebujete pohodlný dopravní prostředek pro cesty na nákup? To vše Vám umožní kvalitní elektrokola pro seniory. Nepotřebujete vysokou kondici ani sílu, moderní elektrokolo Vám umožní bez velké námahy zdolat každý kopec.

Nabízíme cestovní i sportovní elektrokola pro seniory v mnoha variantách. Pokud máte nějaké pohybové omezení, budou pro Vás nejvhodnější městská elektrokola s nízkým nástupem. Pokud jste celoživotní cyklista bez zdravotních omezení a chcete si prodloužit aktivní život, jsou pro Vás vhodná sportovní elektrokola.

Nabízíme desítky typů elektrokol renomovaných značek Author, Lovelec, Leader Fox, Crussis či Agogs. Kvalitní elektrokolo pro dříve narozené musí splňovat několik nejdůležitějších parametrů - dobrou geometrii a ovladatelnost, pohodlné nastupování a sesedání, jednoduché ovládání. Vybírat lze podle několika parametrů - typ a velikost rámu, průměr kol, dojezd na jedno nabití a doplňková výbava.

Naše firma nabízí na svých pobočkách i záruční a pozáruční servis elektrokol, spolupracujeme s předními českými výrobci elektrokol, takže je zajištěna dostupnost náhradních dílů. Zajišťujeme též repase baterií (výměnu článků) po skončení jejich životnosti. Elektrokolo si můžete před zakoupením vyzkoušet na našich prodejnách nebo si ho nechat poslat zdarma přes e-shop. Kola zasíláme seřízená, zkontrolovaná a pečlivě zabalená. Sestavení a zprovoznění zvládne každý.


Seřazeno podle: Dostupnost
Ukaž 36 na stránku

Položky 1 1 z celkem 1

-40%
doprava zdarma
image-placeholder LOVELEC POLARIS ELEKTROKOLO, RÁM 18" NOSIČOVÁ BATERIE 13AH ZADNÍ MOTOR 2022
19 990,00 Kč
33 490,00 Kč

Skladem

Litomyšl

Hradec Králové

Seřazeno podle: Dostupnost
Ukaž 36 na stránku

Položky 1 1 z celkem 1